logo
  • Güneş Yapı Dekorasyon

  • Sarıgazi Mah Namık Kemal Cad No:65/A Sancaktepe/İstanbul

  • 07:00 - 24:00

Hakkımızda

iletisim

BİZ KİMİZ?

ERA GÜNEŞ YAPI


     ERA Güneş Yapı; 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu yıllarda inşaat sektöründe, Alçıpan, iç dekorasyon Tavan sistemleri uygulamasına yönelmiş olup, küreselleşme ile birlikte kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmıştır.          


    Başta insan hayatını esas alan ERA Güneş Yapı’ nın amacı her gelir gurubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğa ile bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik alçıpan ve tavan sistemleri inşaa etmektedir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetidir.
   Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi ödünsüz kalite anlayışı ile insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.
   Alçı dekorasyon geniş uygulama alanı olan bir sektördür. Ticari mekanlar; AVM, mağaza, banka, fuar, showroom, salon, restaurant, otel, güzellik salonu, ofis, işyeri, fabrika, depo vb. Kamusal mekanlar; okul, kampüs, müze, hastane vb. Özel mekanlar; Yalı, konak, köşk, villa, rezidans vb. Bunun yanı sıra diğer iş kalem uygulayıcıları ile koordinasyonlu bir çalışma gerektirir ( havalandırma – klima – yangın – elektrik – aydınlatma – tesisat – mobilya – mermer – vb. ). Bu ayrıntıları gözden geçirerek, olabilecek hataları ve eksikleri önlemek amacıyla, birlikte çalıştığımız diğer firmalarla gerekli koordinasyonu sağlar. Sorumluluk bilinci ile, birlikte çalıştığımız mimarlarla iletişim halinde revize projelerin yapılmasına yardımcı olur. Taahhüt edilen projenin en iyi şekilde sonuçlandırılması için her türlü gayreti sarfederiz.
   Şirketimiz faaliyetine en iyi şartlarda edebilmesi için kendi bünyesinde toplamda 32 kişilik saha ekibi ile çalışmaktadır.                                          MİSYON & VİZYONUMUZ :
   Yaşama değer katan projelerle topluma, çalışanlarımıza aynı zamanda ortak çalışma alanı gösterdiğimiz her bireyin refahın katkıda bulunmak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmak.
   Sektörde lider olmakla birlikte sürdürülebilir bir büyüme ve kalitede akla gelen ilk firma olmak.


                                            KALİTE POLİTİKAMIZ :
* Sosyal sorumluluk sahibi,
* İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
* Yeniliklere açık, son teknolojiyi kullanma ve daima daha iyiyi aramak,
* Taahhütlerimizi proje ve teknolojiye uygun olarak inşaa etmek,
* Kaliteli mekan elde etmek amacıyla son teknolojik ürünleri sahada kullanmaya özen göstermek ve müşteri memnuniyeti temel ilke haline getirektir.